Peugeot 307 - 1.6 HDI pa dogane, e çlajmruar

2 000 EUR

Shitet nga: Blerim Dje 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shitet peugeot 1.6 HDI, viti 2007, pa dogane, i çlajmruar, goma te reja 100%, ne gjendje perfekte optike dhe teknike, ndrrim nuk beje!
Tel 049456700
+38344117545 (viber & whats up)
Leaflet
Në fillim