Peugeot 206 Benzin 1.6,Rks,Abs,Servo,Klimë etj, 01

1 400 EUR

Shitet nga: Adonis 09 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shes Peugeot 206 Benzin 1.6
Vetura osht Në gjendje te Rregullt E Shtrengume Tip Top teknikisht dhe I ruajtur brenda dhe jashtë,
Vetura Posedon :Kamerë para+mbrapa,Dritaret Me Rrym, Centrall ,Abs ,Freri dorës funksional,Muzikë me CD,Goma Dimri M+S dhe Fellne Alumini etj..
Xhamin (shofer shajmen) e krisur,
Rks I Skaduar,Nuk është në hipotekë,Nuk ka denime
Per Me Shum Info:044-445928
Viber +38344445928
Leaflet
Në fillim