Peugeot 206 1.4 Hdi 2009 i doganuar nga Zvicra

Shitet nga: Driton Dje 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 173 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Peugeot 206+ 1.4 dizel viti 2009 i sapo ardhur nga Zvicra
Me dogan dhe Homologim te paguar
Vetura i ka 118.000 kilometra me liber servisi 100%
Vetura eshte ne gjendje perfekte, mund ta kontrolloni ku te doni, vetura ka shpenzime më minimale qe mund te kete nje veture e vogel
Ju mirepresim
Tel: 044742500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim