Shitet vetura

3 500 EUR

Shitet nga: Sami 10 Tet 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
vetura eshte ne gjendje shume te mire, me regjistrim te dyte ne KS(ka regjistrim edhe shtat muaj) dhe i ka keto performanca:
Liber servisimi
NGJYRA: ORANGE METALIC
KUBIKAZHA: 2.0
CANTRALL
KLIME
SENZOR I FSHISAVE
LIBER TE SERVISIMIT-HISTORIKU
XHAMAT DHE KONTROLLIMI I PASQYREVE ME RRYME
Fellga original
Leaflet
Në fillim