Peugeot 207 1.4 HDI

Shitet nga: ......... Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
- Peugeot 207 1.4 HDI
Dogan dhe homologim te paguar
-BORD KOMPJUTER
-KLIMA FUNKSIONALE
-DRITA TE MJEGULLES
-AUX
-ABS
-AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
216000 km te kauara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim