Peugeot 207  Viti 2011🇨🇭🇨🇭.BEJM NDRRIM

3 100 EUR

3 650 EUR

Shitet nga: Pezho 20 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
tel.045807144 viber +38345807144
Shes Pezhon viti 2011
benzin 1.6
E ardhur nga Zvicrra
Kilometra 179 mij.
Te gjitha servisat e kryer me kohe
Me liber servisit
Shum e mire per nje familje dhe ekonomike
E pershatshme dhe komode ne vozitje
Shpenzimet shum te vogla
Esht shum e paqt dhe e rujten
Posedon
4 goma, veres dhe 4 goma dimrit me fellne
2 parë qelca
Drita Leda mrapa
sahatat krom
Ponaram.klim,komanda në timon
Radio cd, aux USB te integruar
Dritat e mjegulles,
Pasqyret dhe dritaret elektrike
Mbyllje qendrore,
Ngjyren posedon shume te bukur
BM, X5 AUDI,CHEVORLET, ,DACIA , OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, ZAFIRA HYUNDAY, JEEFORDP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN ujm BM, X5 AUDI,CHEVORLET, ,DACIA , MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT SANTA FE TERA
CAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO,  CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA
SUZUKI
 SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA autosalloni kerr FIAT PUNTO DUCATO STOLO FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ff PEUGEOT SUZUKI
 HUNDAY NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA CRUIySER
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione