peugot 307

4 200 EUR

Shitet nga: Leka 22 Gush 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
shitet peguoti 307. viti 2005. benzin. 1.6 automatik tip tronic. kilometra te kaluara 161000. regjistrim deri me 03.2018. vetura eshte ne gjendje shum te mir, ka 4 goma te reja si dhe serviset i ka te kryera me rregull.
Leaflet
Në fillim