Pezho Peugot 307

3 300 EUR

Shitet nga: Agron 28 Korr 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2006
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shitet vetura Urgjent pa denim e qregjistruar pa hipotek gjendje te mir elektronike dhe teknike
Posedon te gjitha cilesit e veturave te reja Klim etj.
!VREJTJE! gjamin Ballor "shofershajmen" e ka te krisur dhe stopin mbrapa
E ka te kryer servisin te gjitha filterat kaishat kaishin "rebraqni" etj.
Cmimi 3500 euro .Per te gjith te interesuarit mund ta dergojm ne servis te pezhos dhe gjdo problem qe mund te shfaq vetura e zbatojm me cmimin.Pezho Golf VW Volkswagen Bmw Mercedes Benz
Leaflet
Në fillim