Peugot 307 1,6 dizell viti 2005 me dogan

0 EUR

Shitet nga: xhavit 25 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
shes veturen peugot e posa ardhur nga gjermania e doganuar e regjistruar ne gjendje shum te mir me liber servisi shum e ruajtur dhe e paster eshte 1,6 dizell ngjyr hiri ka 109 ps vetur e mir e ruajtur
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione