Peugot 307 sw dizell me 7 ulse

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Besi 24 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Shes peugot 307 sw me 7 ulse e ardhur nga zvicrra e doganuar dhe e regjistruar me tabela rks nga une pra dy muajve vetura esht ne gjendje te shkelqyr te gjitha serviset e kryer kilometrat e garantur me liber te servisit posedon klima tronik panaram senzor shiu i palohen pasqyret kur ta mbyllsh senzor etje ........
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione