Peugeot 308

0 EUR

Shitet nga: Armend Kajtazi Dje 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
308
Peugeot 308, 1.6 benzin Viti 2009,PANORAM. I posa ardhur nga zvicrra, regjistrimi i pare ne KS. Me liber servisi dhe km te garantuara.Me goma per vere edh dimer fellnet peugeot originall, amortizerat koni te kuq, 5 dyer, karrikat me lekur dhe me nxemje, klimatronik, radio me MP3 dhe AUX, fshesat e Xhamit me senzora, dritat me llupa dhe Xenon , fioka perpara me friz.

Viber +38343593913
Armend Kajtazi
+38343593913
Leaflet
Në fillim