PEUGEOTA 407 24/11/2004

3 800 EUR

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Dje 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
PEUGEOTA 407
Viti i prodhimit: 24/11/2004, 166.000 km te GARANTUARA 100%

Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd,NAV. Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , etj
Ne gjendje jasht'zakonisht te mire
Konsumon afersisht 5l /100km , dhe ka mirmbajtje te lire.
Nese kjo veture ju intereson, ejani ta provoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj ANESI AUTOSALLON
E Doganuar dhe me homologim Të Paguar PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "ANESI AUTOSALLON"
ANESI AUTOSALLON
  Online
+38343999918
Leaflet
Në fillim