Peugeot (Pezho) 407 SW, diesel, full ekstra

0 EUR

Shitet nga: Taulant Sot 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Peugeot Platinum 407 SW 2.0, HDI, 136PS - diesel. Full ekstra.
Viti i prodhimit 2005; 300.000 km të kaluara
Regjistrim deri më qershor 2021; Rrypi dhëmbëzor i ndërruar më qershor 2020. Servisi i fundit më qershor 2020.

Info tjera:
Automatik. Në gjendje teknike të shkëlqyeshme. Klimë automatike 2 zonale. Komanda në timon. Tempomat. Senzora parkimi mbrapa. Drita të mjegullës para dhe prapa. Karrikat e përparme me nxemje. Karrikat e përparme me lëvizje elektrike në 4 drejtime. Karrikat para dhe mbrapa kombinim me lëkurë dhe tekstil. Panoramë. Navigacion. Dritat xenon. Radio dhe CD (me 6 CD). Dritare elektrike para dhe prapa, me mundësi për bllokadë të dritareve mbrapa. Mbyllje qendrore. Pasqyra elektrike me mbyllje automatike. Senzorë të shiut. Bagazh me dy hapje. Frena ABS dhe sistemi ESP. Sistem stabilizimi për borë. Paketë për vozitje sportive. 8 goma (për verë dhe dimër), bashkë me 8 bandashë alumini origjinale të Pezhosë. Isofix për karrika të fëmijëve. Ulje të karrikave prapa. Airbag për vozitës, bashkëudhëtar dhe anësor mbrapa. Port për SIM kartelë të telefonit. Servisa të rregullt cdo 8 mijë km. Shumë i mirëmbajtur.

Çmimi sipas marrëveshjes! Pa ndrrim.

Tel & Viber: +383 49 19 35 53 (pas orës 16:00), +383 45 61 61 96;
Taulant
Leaflet
Në fillim