Peugeot 607 2.2 HDI viti 2006

1 EUR

Shitet nga: Peugeot Dje 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
607
Shitet Peugeot 607 viti i prodhimit 2006,2.2 HDI,6 shpejtesi,ABS ,Airbag,Servo, me regjistrim deri korrik 2020. Full ekstra,Klim funksionale,fellne alumini 17- she me goma 225/55/17 te reja dimri,ulset levizese me rrym dhe me nxemje,pasqyret i palohen,ulje filtera te ndrruar, shiber (dritare tavani),ulse lekur,tempomat,cenzor parkingu para mbrapa, ne gjendje shume shume te mire,per info shtesë ne tel
Leaflet
Në fillim