Peugeot 607 Platinum 2.7hdi biturbo facelift

Shitet nga: Platinum607 18 Tet 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
607
Pezho 607 2.7hdi viti 2006 modeli platinum shum e rujtne edhe mrena edhe jasht fulll meta i ka senon ,senzora para mrap,likur levizse ulset,tempomat,senzora te gjamave dritave fshesave,pasqyret i palohen,senzora te gomave,novigation plus 6cd shanzher,4goma te reja m+s ,perde mrapa elektrike,gepek me hapje dhe mbyllje elektrike rks ni vit e shum sene tjera kerr eshte tip top viber+37744 822 254ndrrim i mundshem mercedes s clas, eclas, bmw 5,7 , audi a6 a8 etj
Platinum607
+37744822254
Leaflet
Në fillim