Peugeot 807 2.0 hdi automatik

6 500 EUR

7 300 EUR

Shitet nga: pezho 29 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
049389839
Peugeot 807 HDI POSA DOGANUAR.
.Gjenjda e vetures Perfekte
Vetura e ardhur nga "ZVICRA"
Ccm: 2.0 HDI- 120 / 163 ps
• Viti .2010 ~~ Modeli 2010 .
• Shpejtesi 6 Automatic tiptronic
• Librin e Servisit.
.Dyert e pasme me rryme hapen dhe mbyllen
njeashtu me remote kontrol hapen dhe mbyllen
• Pasqyret: Elektronike.palohen
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: color me libreze
• Drita: te mjegulles.
• Drrita : Xenon.
• Klima : Tronic
• Ulset :me rryme me nxemje
• Ulset : me Buton lektronic.
• 4 Gomat E Reja.
• Senzor Shiu.
• Board computer.
• Tempomat
• CD-Player .
• Blutetooth .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• Ulse 7
• USB.
Leaflet
Në fillim