Peugeot 807

8 500 EUR

Shitet nga: Kastriot 08 Gush 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Peugeot 807 HDI, 2.0 dizel me 6 shpejtësi manual.
Klimatronik, dyert e pasme elektronike(komandohet edhe me çels dhe me susta te brendshme), tempomat, karriket me nxemje etj.Vetura posedon karrike speciale për personat me nevojë(handikap), që komandohet me digitron, gjithsej 7 ulëse! Vetëm 1 person pronar i veturës. Të gjitha serviset te me kohe.
Për detaje më të hollësishme kontaktoni ne telefon!
Kastriot
044176383
Leaflet
Në fillim