Peugeot 807

5 800 EUR

Shitet nga: Gzim 13 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Shes Peugeot 2004 2.0 136Ps 7ulse Klim funksionale xhamat te gjith me rrym dhe Color fabrikisht dyert e pasme elektro me pull
Servisim komplet vaj filtera Seti i rrypit dhembezor i posa nderruar Korp llamell te nderruara Guma te reja Gurtnet e para dhe te pasmet te nderruara
Shum i paster dhe i rujtun regjistrim deri ne Muajin e 8Gusht 2020
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione