Peugeot 807 2.2 HDI 2003

4 300 EUR

5 300 EUR

Shitet nga: Menderes Mehmeti 01 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
807
Shes peugeot 807 2.2 hdi te vitit 2003.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe plotesisht funksionale me liber te servisit me km te garantuara(210000) .
Vetura posedon 8 ulese , ka mbyllje qendrore , pasqyre me komande , senzora mbrapa , cd/dvd player , eshte klimatronik , ka dyer automatike me komande,5 shpejtesi.
Mundesi ndrrimi.
Per me shume kontaktoni ne nr:044428255
Menderes Mehmeti
+38344428255
Leaflet
Në fillim