shitet vetura

2 800 EUR

Shitet nga: abit rama 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
Partner
vetura eshte ne gjendje te mir dhe ka regjistrim edhe 11 muaj
Leaflet
Në fillim