•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

0 EUR

Shitet nga: Donat Sot 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Cayenne
•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps
•V.P 08.2012 / Automatik 8 shpejtësi
•Km : 197.102 të garantuara me libër servisi
•Me Dogan dhe Homologim
•I sapo ardhur nga Gjermania
•Të gjitha serviset e perfunduara ne Gjermani
•Taho digjitale - Display Touchscreen - Navi - Sport Mode - F1 - Kamer - Senzora Para/Mrapa - Kuk elektronike - Gepek elektronik - Ulse automatike - Nxemje në ulse - Led Para / Mrapa etj.
-Goma të reja M+S
-Vetura posedon te gjitha librat e servisit Fizikisht dhe Online po ashtu mund te kontrollohet ku do.

Garantojme ne Kilometra
Vetura ka te perfunduar DOGAN dhe Homologim.
Perkthimi behet menjeher
Mund te leshohet faktur e rregullt.

Kontakto : 049 37 05 05
Viber +383 49 37 05 05ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, Q5, Q3, Q7, BMW 1, 3, 5, 7, BMW X3, X5, X6, Passat 3C, CC, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Golf 7 VI, VII
Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.o mega.astra.calibra.banesa.trojen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO ,2013,2014,2015,2016,2017,2018.2019.2020 VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012 Led Xenon Facelift
Donat
  Online
049370505
Leaflet
Në fillim