PORSCHE MACAN S 3.0 2015 250CV

48 000 EUR

Shitet nga: Giorgio 22 Jan 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Macan

Porsche MACAN S, në gjendje të përsosur, mirëmbajtje të rregullt gjithmonë në kompaninë mëmë, çati panoramike, goma dimërore dhe verore, të disponueshme për çdo kontroll nga mekanika e besuar
Giorgio
3484456667

WhatsApp:
3484456667
Leaflet
Në fillim