Porsche Panamera

57 000 EUR

Shitet nga: Ardi 02 Qer 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Porsche
Modeli
Panamera
Porsche Panamera

Ne gjendje perfekte, e servisuar ne Gjermani dhe se fundmi ne Porsche Skopje. Servisi i kryer edhe per 27,000 km. Garancion i vlefshem ne perfaqesine e Porsche ne Maqedoni. Motori 3.0 Diesel.

Vertura eshte per shitje dhe jo ndrime ose kompenzime.
Leaflet
Në fillim