Renault clio 1.5 dci

2 999 EUR

Shitet nga: berat 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
renault clio 1.5 dci ne gjendje te rregullt mund dhe te provohet . bejm ndrrim me golf 4 kuptohet shtoj para per ndrrim qmimi nuk ndryshon pres blers serioz mund te kontaktoni edhe ne viber 049189081
Leaflet
Në fillim