RENAULT CLIO

1 500 EUR

Shitet nga: FADIL BESHIRI 10 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Renault Clio i regjistruar dhe doganuar dmth RKS, n'gjendje t'rregullt i pershtatshum per vozitje dhe tejet ekonomik, per me shum info na kontaktoni miq.
FADIL BESHIRI
049161793
Leaflet
Në fillim