Renault Clio

Shitet nga: renault 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
Shes veturen ne gjendje te rregullt , 1.9disel , hargjime te vogla dhe shum e rujtur . Gjitha serviset me rregull per me shum info. 044 119 195
renault
044119195
Leaflet
Në fillim