Renault Grand Espace 3.0 dci Privilege

4 900 EUR

5 850 EUR

Shitet nga: Muhamet 08 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Shitet Urxhend!
Seri e rrall 3.0 litra 178 PS fund viti 2005, 6 ulëse ka vend për 7, i ruajtur dhe shum praktik Familiar.
I Servisuar dhe Kontrolluar Teknikisht në Zvicërr
Në Kosovë qe 1 1/2 vit i garazhuar, për shkak se nuk po kam më nevoj për Automjet pasi jetoj në Zvicërr kam vendosur ta shes.
Reno është në gjendje absolute të rregullt! I doganuar me Tabela KS dhe i Rexhistruar deri 15/07/19
Servis i madh para 6 Muajve
Motorri i 2 i ndërruar në Zvicërr, Turbinën e re, EGR Ventil I ri, Gomat e reja per 4 Stinë (02/2019)
Unë gjindem aktualisht në Prishtinë për deri me daten 12.04.2019
Kontaktoni Mob: 044 943 049
Ju lutem të lajmrohen vetëm të interesuar serioz!
Ju Faleminderit për Mirkuptim.
Muhamet
044943049


WhatsApp:
044943049
Leaflet
Në fillim