Renault Kadjar 1.6 diesel 130 ps

16 500 EUR

Shitet nga: Rnault Kadjar 04 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kadjar
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, e blere dhe servisuar te Auto Mita, eshte ende ne garancion nga renault. Drita led, senzora parkingu para dhe prapa, line assist, hill assist, kamere per leximin e shenjave te komunikacionit, nje vit regjistrim dhe shume opsione tjera.
Rnault Kadjar
049131097
Leaflet
Në fillim