Renault Kadjar x mode

16 700 EUR

Shitet nga: Renault Kadjar 15 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kadjar
3 vjet garancion nga Renault, 72000 km, 1.6 diesel, 130 kf. Navigacion, line assist, senzore para dhe prapa, kamere per leximin e shenjave te komunikacionit, hill assist etj
Renault Kadjar
049131097
Leaflet
Në fillim