Shitet Renault Kadjar viti 2017, 1.5 dizell, RKS

22 000 EUR

Shitet nga: Iva 25 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kadjar
Renault Kadjar 1.5 dizell, regjistrimi deri muaj maj 2020
Posedon servo, abs, asr navigacion, kamera e përparme dhe e pasme,xenon drita, panorama, full pajisje, katër goma dimri, katër goma verore,

Cmimi nuk eshte fiksuar. Per ma shume info thirrje ne telefoni: per gjuhe serbe Iva 044133641, per gjuhe shqipe Maria 049428145
Leaflet
Në fillim