Shitet reno kango

2 000 EUR

Shitet nga: Luli 10 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kangoo
Shitet reno kango ne gjendje te mir teknike dhe servis te kryem komplet rrypi motorrit ulje korp llamel kushnica akumullator i ri goma te reja shkurt e kompletume numri telit 045564903 edhe ne viber ne te njejtin regjisrim deri deri me 12 03 2015
Leaflet
Në fillim