Reno Laguna benzine 1999

650 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: AVNI Sot 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Blackfriday - Shitet Reno Laguna benzinë 1.9 është ne gjendje të mire, Reno-ja është në gjendje te mirë dhe nuk bej ndërrime nuk është hipotekë nuk ka ndonjë defet për pos do cikrrime të vogla.
Sigurimin e ka tè skaduar,
AVNI
  Online
045198398
Leaflet
Në fillim