Renault Megane 1.5 diezell

6 200 EUR

Shitet nga: izjadin 12 Gush 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault Megane 1.5 diezell me 6 shpejtsi i rujtun dhe me tabella te zvicres pa dogan
Në fillim