Renault megane viti 2003

3 500 EUR

Shitet nga: noli 11 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault Megane 1.6 Benzin
Automatik.
vetura posedon klim-abs-srs-centrall etj
vetur ka regjistrim deri me 26,Maj 2016
ka dokumentet ne regull dhe behet perkthimi menjeher.
per me shum tel 044-467-010
Leaflet
Në fillim