RENAULT GRAND SCENIC 1.9 DIZELL 7 ULSE ME LIBER

3 900 EUR

Shitet nga: Ekremi 27 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Opcionet viti 2006 1.9 dizell me 7 ulse me liber servisi me dy qelsa i servisuar komplet ne gjendje perfekte ne qdo aspekt
Panoram full
Monitor te madh
Klim funksionale
Komanda ne timon
Bordkompjuter
Tempomat
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd
Fellne me goma te mira
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
044460171 +383 44 460 171
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione