Renault scenic 1.9 dizel

1 700 EUR

Shitet nga: Fitim 29 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Renault scenic 1.9 dizel viti 2003 Rks i skaduar ne gjendje te mire i rujtun si mbrenda ashtu dhe jasht bej ndrrim me ndrrim tjeter qmim info:049616644
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione