Renault Scenic II 1.9 dci

0 EUR

Shitet nga: Boban 17 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Renaul scenik II 1.9 dci
-karburant: naftë
-regjistruar deri në dhjetor
-gomat e verës dhe verës
-klimë dinjitale
-ka shërbim të rregullt
-gjendje e shkëlqyeshme
Kontakt: +38349595884
Leaflet
Në fillim