Shes Renault Scenic 1.9 TDI

1 500 EUR

Shitet nga: Sami 10 Korr 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Vetura nuk ka regjistrim dhe eshte defekt
Leaflet
Në fillim