Renault scenic

2 500 EUR

Shitet nga: Leotrim 11 Tet 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Shitet renault scenic ne gjendje te mir , likur,klim,xhamat elektronic, gomat e veres dhe dimrit me fellne,i qlajmruar pa denim .
Leaflet
Në fillim