RENAULT TWINGO 1.2i 16v Eco2 75Ps

4 700 EUR

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
Renault Twingo
1.2i 16v Eco2 75PS

Viti 22/08/2010

52.000km te GARANTUME

Ne gjemdje shume te mire

Shume ekonomik , dhe shume i pershtatshem per ata qe sapo kan marr lejen.

Per me shum info na kontaktoni ne:☎️+38343999918 ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund te n’a vizitoni ne
Bibaj Maxhistralja Ferizaj - Gjilan
ANESI AUTOSALLON
I SAPO DOGANUAR
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj
ANESI AUTOSALLON
  Online
+38343999918
Leaflet
Në fillim