RENAULT TWINGO

4 800 EUR

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
Renault Twingo 1.2i 16v Eco2 75PS ( tabela RKS)
Viti i prodhimit 11/12/2009
90.000km te GARANTUARA
Ne gjendje shume te mire

Veture me mirmbajtje te lire dhe shume ekonomike.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne:☎️+38343999918 ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan Auto Sallon ANESI
I DOGANUAR I REXHISTRUAR NE RKS PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone shkruani "ANESI AUTOSALLON" ne
ANESI AUTOSALLON
  Online
+38343999918
Leaflet
Në fillim