Renault vel satis 2.0 turbo RKS 2003

1 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Best-cars 22 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Vetuea ne shitje RKS e qlajmruar
Ka problem diqka nuk ngreh mir ndonje senzor a diqka tjeter nuk e di ,vetura nuk esht hipotek perkthimi i menjehershem dhe qmimi i pa diskutushem!!
Full opcione goma te reja me fellen nr 17 etj per me shum kontaktoni ne numrin 049427363
Best-cars
049427363
Leaflet
Në fillim