RANGE ROVER

9 900 EUR

Shitet nga: DRITON 03 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Rover
Modeli
220
SHITET RNGE ROVERI NE GJENDJE SHUM TE MIR SI MOTORR ASHTU ESHE KAROSERI MOTORRI 2.8 NAFT AUTOMATIK ME DOKUMENTACJON TE RREGULLT DHE NUK ESHT HIPOTEK
Leaflet
Në fillim