AUTOMATIK- DSG 2.0 TDI,RKS:21.10.2021, TIP-TOP,05..

5 400 EUR

Shitet nga: ADONIS Sot 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
“” VW SEAT ALTEA 5P / 2.0 TDI “”
“”MOTORRIN EURO 5 SPECIAL””TË GOLF 5 (FABRIKISHT)””
“”NDRRUESI I SHPEJTËSIVE:GOLF 5-shit(FABRIKISHT)
“”AUTOMATIK TIPTRONIK / DSG””
“”VITI I PRODHIMIT- 2005””
“”REGJISTRIMI PARË NË KOSOVË: 30.08.2016.””
“”NJË PRONAR PREJ DOGANIMIT””
“”VETURË FAMILJARE E RUAJTUR BRENDA -JASHTË ( SI SHIHET EDHE NË FOTO)””
“”SHUMË EKONOMIK 5 L / 100 KM””
“”NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE””
“”ULESE ME NXEMJE””
“”KLIMATRONIK(FUNKSIONAL)
“”BORD KOMPJUTER””
“”TEMPOMAT””
“”RADIO CD , MP3””
“”TIMON SERVO””
“”ABS””
“”AIR BAG””
“”4 GJAMA ELEKTRONIK””
“”PASQYRE ELEKTRONIKE””
“”MBYLLJE QENDRORE NË QELS””
“”NUK ËSHTË NË HIPOTEKË DHE NUK KA DENIME””
“”PËR INFO MË SHUMË NË NR: 044 631031 OSE NË VIBER :+38344631031.””
Leaflet
Në fillim