Nderrohet Seati me vetur ma te madhe/Shtoj pare/

0 EUR

Shitet nga: anonimi 14 Shk 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Cordoba
Nderrohet ose shitet SEAT CORDOBA 1.4 Benzin viti 2001 ne gjendje shume te mire.
I servisuar komplet :
Te nderruar/ Vaji ,filteri i vajit ,filteri i ajrit , rrypi dhembzor , frenat para dhe mbrapa , gomat e reja te dimrit .
-Posedon : Timon Hidraulik dhe me levizje posht-lart
, centrall me dirigjues
,dy qelsa ,Airbag
Veture familjare me shpenzime shume te vogla
,i paster si jasht ashtu edhe nga mbrenda
,I REXHISTRUAR ME TABELA TE BUJANOVCIT Mundesi ndrrimi me veture ma te madhe,Golf3,Pasat3,Audi,Astra etj me RKS ose BU,apo VR,shtoj pare,vetura gjendet ne Gjilan
vetura ka rexhistrim gati nje vit
Leaflet
Në fillim