Seat Toledo 2.0 dizel vp2005

Shitet nga: Pajtim Dje 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 181 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Toledo
Shitet seat Toledo 2.0 dizel vp2005 ne gjendje te mir teknike i ruajtun si mrena ashu edhe jasht vetur familjare komod dhe me shpenzime te vogla.
Vetura posedon: klima funksionale,abs ,airbag,esp,radio CD,borg kompjuter,karrike isofix,drita mjegulles,senzor parkingu,goma te reja,fellne,tempomat.
Kontakt ne nr. 049 144 851, 045 247 051(WhatsApp).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim