Kyron 2.0 2007 mundsi ndrrimi

7 900 EUR

Shitet nga: Taulant 11 Tet 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ssangyong
Modeli
Kyron
Shitet Gjip Kyron 2.0
Disel
Viti 2007
Motorr te mercedes benz
KILOMETRA E GARANTUARA 152000
Ulset likur dhe nxemje
Senzora parkingi
Dvd Player 2 copa
Goma te reja
Pasqyret i palohet
4x4 motion
ESP
Servisin e kryer
KILOMETRA E GARANTUARA 152000
I importuar nga zvicrra
Dogana i kushton 1556 EURO
Mundsi ndrrimi me mjete per pune ose vetur me te shtrejt


Taulant
045900002
Leaflet
Në fillim