subaru legacy 2.0 benzin 1992

400 EUR

Shitet nga: kola 11 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Subaru
Modeli
Legacy
Shes kerrin. Ka klim abs gjamat me rrym pasqyret me nxemje dhe centrall. Esht i qjlajmrum esht rks. veq tblers serioz
Leaflet
Në fillim