Vetura

1 EUR

Shitet nga: arsim 21 Qer 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
TVR
Modeli
Tuscan
maqin per hekjen e gumave edhe per montim te gumave dhe maqin per ballancim te gomave
Leaflet
Në fillim