Shes Gjip 4x4 2010

5 250 EUR

Shitet nga: ARDI Sot 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Tata
Modeli
Xenon
Shes Tata Xenon 4x4 viti i prodhimit 2010. 150000 km +- Vetura është në gjendje teknike shum të mir posedon xhama elektronik,klim,goma dhe felga 16 esht i ardhun nga zvicrra dhe i doganur esht shum i paster mbrenda dhe jasht ka shum opsione per me shum informata kontaktoni ne kete numër:+38349812890.Flm!
Leaflet
Në fillim